Денес е недела, 23 јуни 2024
ПочетокФилмовиBen Affleck се враќа како Batman на снимањето на 'The Flash'! (ФОТО)

Ben Affleck се враќа како Batman на снимањето на ‘The Flash’! (ФОТО)

Филмот кој ќе навлезе во мултиверзумот на DC со неколку нови верзии на Batman!

Batfleck се враќа!

Повеќе слики и информации од снимањето на ‘The Flash’ можете да дознаете ТУКА.

Достапен во кино од 4-ти Ноември, 2022 година.

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО