Денес е недела, 26 мај 2024
ПочетокФилмовиСлики и видеа од снимањето на 'Black Panther: Wakanda Forever'!

Слики и видеа од снимањето на ‘Black Panther: Wakanda Forever’!

SPOILER WARNING

‘Black Panther: Wakanda Forever’ е закажан за јули 2022 година, снимањето е веќе започнато!

Сцените под вода може да сугерираат на Namor кој според бројни гласини треба да биде главниот негативец со тоа што улогата би била доделена на актерот Tenoch Huerta од Мексико (гласина според The Illuminerdi).

Tenoch Huerta во улогата на Namor the submariner

Според фиктивната азбука на Wakanda, на столбовите во првата сцена го пишува следното: T’Challa – Our Hero – It Was An Honor – Wakanda Forever

Прегледајте го видеото и можеби ќе пронајдете и други Easter Eggs.

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО