Денес е недела, 25 февруари 2024
ПочетокСерииОфицијален трејлер за 'ARMY OF THIEVES' и TV серијата 'CHUCKY' (ВИДЕО)

Официјален трејлер за ‘ARMY OF THIEVES’ и TV серијата ‘CHUCKY’ (ВИДЕО)

Два проекти од две различни студиа кои припаѓаат во хорор жанрот!

Zack Snyder е продуцент во Prequel филмот во истиот свет како ‘Army of the Dead’, ќе биде достапен на Netflix од есен 2021 година.

Chucky се враќа во новата серија која ќе биде достапна на телевизиската платформата SyFy, првата епизода ќе биде достапна од 12-ти октомври 2021 година.

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ