Денес е недела, 14 април 2024
ПочетокФилмовиНови слики од снимањето на 'The Flash'! (SPOILER WARNING)

Нови слики од снимањето на ‘The Flash’! (SPOILER WARNING)

Новите слики сугерираат на една сцена која долго време се шпекулираше дека ќе се случи!

Филм кој е базиран на стрипот и анимираниот филм од приказната ‘Flashpoint: Paradox’ која ќе го истражи мултиверзумот на DC.

Зачудувачки е како добивме толку многу слики од снимањето на ‘The Flash’, за Supergirl, Michael Keaton и останати фотографии притиснете ТУКА.

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ