Денес е недела, 14 април 2024
ПочетокГејмингUbisoft со добро познатиот серијал Tom Clancy ни ја преставува Tom Clancy's...

Ubisoft со добро познатиот серијал Tom Clancy ни ја преставува Tom Clancy’s X Defiant со прв официјален трејлер!

Серијалот на Tom Clancy од Ubisoft изненади со краток настан во живо на кој ни го претстави најновиот наслов од серијалот Tom Clancy X Defiant!

Погледнете го првиот официјален трејлер за Tom Clancy X Defiant и неколку аспекти од играњето на видеоиграта и карактерите.

Ексклузивно интервју со креаторите на X Defiant. Слушнете ги нивните изјави за што точно се работи и што сакаат да постигнат со овој наслов!

Ова е одличен нов проект на Ubisoft насочен кон мултиплеер. Очекуваме најава за Splinter Cell во блиска иднина, дали тоа ќе биде ново продолжение или преработка на видеоиграта останува да видиме. X Defiant останува да се покаже на конзолите оваа есен!

 

Тино
Тиноhttps://www.comics.mk
Ја сум Тино дел од тимот на комиксмк, огромен обожавател на филмот, стриповите, видео игрите и се што е поврзано со поп културата.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ