Денес е понеделник, 15 април 2024
ПочетокФилмовиWillem Dafoe е мистериозен за неговата улога во 'Spider-Man: No Way Home'...

Willem Dafoe е мистериозен за неговата улога во ‘Spider-Man: No Way Home’ + Граѓанин на New York лета на дрон и наликува на Green Goblin

Дали навистина актерот ќе ја повтори добропознатата улога на Green Goblin?

Скоро сите филмски новинари се убедени на гласината дека актерот Willem Dafoe е дел од ‘Spider-Man: No Way Home’, потврдено е дека Alfred Molina, Jamie Foxx и J.K. Simmons се дел од филмот во нивните старо-нови улоги кои потекнуваат од минатите Spider-Man франшизи на Sony.

Прочитајте што има да каже Willem Dafoe на прашањето „Дали во последно време работел на некој нов проект, што да очекуваме да видиме од него во текот на оваа година?” (на интервјуто од Collider):

„The other things that I’ve been doing lately? I’d prefer to wait until we’re ready for them to come out.”

Мистериозниот одговор ветува многу, а во текот на Јули очекуваме да го видиме и првиот трејлер за долгоочекуваниот филм во соработка со Marvel Studios и Sony, сите информации и гласини за филмот ви се достапни ТУКА.

Во продолжение може да го видите видеото од еден граѓанин на New York кој лета на дрон па токму затоа наликува на Green Goblin:

 

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ