Денес е недела, 14 април 2024
ПочетокФилмовиНовиот трејлер за SNAKE EYES, нов филм од универзумот на G.I. Joe!

Новиот трејлер за SNAKE EYES, нов филм од универзумот на G.I. Joe!

Четвртиот филм од универзумот на G.I. Joe со наслов SNAKE EYES. 

SNAKE EYES му го спасува животот на еден од наследниците на античкиот јапонски клан наречен Arashikage. Во спротивно кланот го прифаќа SNAKE EYES како дел од нив и му го покажува начинот на нинџите. Кланот го дознава минатото на SNAKE EYES и тогаш работите излегуваат од контрола, SNAKE EYES е ставен на тест како и неговата чест и доверба!

Snake Eyes премиерно ќе го гледаме во кино од 22 Јули 2021 година!

 

 

 

 

 

Тино
Тиноhttps://www.comics.mk
Ја сум Тино дел од тимот на комиксмк, огромен обожавател на филмот, стриповите, видео игрите и се што е поврзано со поп културата.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ