Денес е понеделник, 4 декември 2023
ПочетокСтриповиFrank Miller's Daredevil - Стрип рецензија од PARAGONS

Frank Miller’s Daredevil – Стрип рецензија од PARAGONS

Daredevil (1964) #191 | Comic Issues | Marvel

Оцена 9/10 

Рецензијата е напишана од Дејан Ичев@_escaperope_.

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ