Денес е недела, 14 април 2024
ПочетокСерииПрв тизер трејлер за Tekken: Bloodline - Новата анимирана серија на Netflix

Прв тизер трејлер за Tekken: Bloodline – Новата анимирана серија на Netflix

Една од најпопуларните франшизи на Bandi Namco добива анимирана серија на Netflix, закажана за сеуште неодреден датум во 2022 година!

Ја следиме приказната на Jin Kazama и неговиот тежок пат до King of Iron Fist турнирот!

 

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ