Денес е недела, 23 јуни 2024
ПочетокСерииПрв официјален ТРЕЈЛЕР за 'Obi-Wan Kenobi'

Прв официјален ТРЕЈЛЕР за ‘Obi-Wan Kenobi’

ТВ серијата која ќе има вкупно 6 епизоди и ќе го доживее своето деби на 25-ти мај ексклузивно за стриминг платформата Disney+.

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО