Денес е четврток, 29 февруари 2024
ПочетокСерииСите новости од вториот час од глобалниот Netflix настан, The Sandman, Anime,...

Сите новости од вториот час од глобалниот Netflix настан, The Sandman, Anime, Cobra Kai, Tiger King и многу повеќе!

TUDUM е новиот глобален настан на Netflix чие име е инспирирано од легендарниот звук на стриминг платформата, поделен е во три дела (час еден, час два и час три).

The Sandman: Официјален прв трејлер и постери, изгледа предобро!

 

Cobra Kai: Сезона 4 премиерно на 31 Декември.

 

Extraction 2: Официјален прв траилер за второто продолжение!

 

Arcane: Првиот официјален трејлер за анимираната серија инспирирана од светот на видеоигарата LOL.

 

Vikings: Valhalla: Конечно прв оффицијален трејлер, веќе видено ама интересно!

 

Tiger King 2: Премиерно на Netflix на 17 Ноември.

 

Cowboy Bebop: Првиот официјален трејлер на live action адаптацијата од анимето Cowboy Bebop!

Тино
Тиноhttps://www.comics.mk
Ја сум Тино дел од тимот на комиксмк, огромен обожавател на филмот, стриповите, видео игрите и се што е поврзано со поп културата.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ