Денес е четврток, 13 јуни 2024
ПочетокСерииСите новости од третиот час од глобалниот Netflix настан, The Umbrella Academy,...

Сите новости од третиот час од глобалниот Netflix настан, The Umbrella Academy, The Witcher, Army of Thieves, Enola Holmes и многу повеќе!

TUDUM е новиот глобален настан на Netflix чие име е инспирирано од легендарниот звук на стриминг платформата, поделен е во три дела (час еден, час два и час три).

Emily in Paris: Втората сезина премиерно ќе ја гледаме на Netflix на 22 Декември.

 

The Crown: Кралицата има една кратка порака за сезона 5!

 

The Umbrella Academy: Слушнете што има да каже кастингот!

 

Army of Thieves: Погледнете го првиот официјален трејлер за Army of Thieves, филмот е во истиот универзум на Army of the Dead.

 

Colin in Black & White: За сите фанови на спортот и бејзболот!

 

Rebelde: Официјален прв тизер трејлер.

 

Inside Job: Netflix се подбива со Desney Plus во новиот трејлер за новата анимирана серија Inside Job.

 

Don’t Look Up: Нов филм на Netflix со мегаполуалрни актери. Погледнете.

 

The Witcher Season 2: Погледнете ги двете нови сцени од втората сезона на The Witcher која ни пристига на крајот на оваа година.

 

The Witcher: Blood Origins: Погледнете за што станува збор! Официјално се најави и The Witcher сезона 3 како и уште еден анимиран филм од универзумот на The Witcher.

 

И за крај уште еден трејлер за The Witcher сезона 2 во кој има сцени од првата сезона но и нови сцени од новата сезона 2.

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО