Денес е недела, 23 јуни 2024
ПочетокСерииСите новости од првиот час на глобалниот Netflix настан, Stranger Things, La...

Сите новости од првиот час на глобалниот Netflix настан, Stranger Things, La Casa, Red Notice, Ozark и многу повеќе!

TUDUM е новиот глобален настан на Netflix чие име е инспирирано од легендарниот звук на стриминг платформата, поделен е во три дела (час еден, час два и час три).

*Целиот настан е достапен на долниот дел од статијата.

Сите новости од првиот дел:

Red Notice: Најдобрата комбинација за комичен/акционен филм!

 

Stranger Things: Краток клип од местериозната куќа во една од епизодите.

 

La Casa De Papel: Продолжува!

 

Ozark: Официјален прв траилер за четвратата сезона!

 

JEEN-YUHS: Документарен сериски филм за хип хопот во 2002 година.

 

Sex Education: Ќе добиеме и четврта сезона!

 

Through My Window: 4 Фебруари на Netflix!

 

Bringeton: Првиот официјален трејлер.

 

Целиот настан:

 

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО