Денес е четврток, 13 јуни 2024
ПочетокСерииLEGO Star Wars Terrifying Tales, Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle...

LEGO Star Wars Terrifying Tales, Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle и WHAT IF…? Епизода 5 Zombies? (Трејлери)

Погледнете ги првите трејлери за LEGO Star Wars Terrifying Tales Halloween Special, нов анимиран филм на Pokemon ексклузивно на Netflix имал тизер за петата епизода од анимираната серија What if…?.

Нов аниме филм од универзумот на Pokemon. Ова е 23от филм од анимето Pokemon во кој ќе ја видиме авантурата на седмата генерација на покемон тренери. Ексклузивно на Netflix од 8 Октомври.

 

LEGO Star Wars Terrifying Tales е Halloween Special филм кој ќе се емитува ексклузивно на Disney Plus од 1 Октомври. Dean, Poe и BB-8 мора да се соочат со своите стравови, да спречат да се крене античко зло и да избегаат за да им се вратат на своите пријатели.

 

Во оваа нова временска рамка ќе ги видиме Марвел хероите како се заразуваат со смртоносен вирус и се претвораат во живи мртовци. Marvel Studio’s What if…? Епизода 5 достапна од утре!

Тино
Тиноhttps://www.comics.mk
Ја сум Тино дел од тимот на комиксмк, огромен обожавател на филмот, стриповите, видео игрите и се што е поврзано со поп културата.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО