Денес е недела, 23 јуни 2024
ПочетокФилмовиПрвиот тизер трејлер за The Мatrix Resurrections, NEO IS BACK!

Првиот тизер трејлер за The Мatrix Resurrections, NEO IS BACK!

Тhe Мatrix Resurrections e насловот на четвртото продолжение од Тhe Мatrix трилогијата. Погледнете го првиот тизер трејлер!

Првиот официјален трејлер го очекуваме на 9ти Октомври – Четврток! 

Тhe Мatrix Resurrections премиерно ќе го гледаме во кино и на HBO MAX од 22 Декември! 

Red or Blue ? Одберете ја вашата реаллнот на официјланата веб страна на The Matrix!

https://thechoiceisyours.whatisthematrix.com/uk/ 

 

 

Тино
Тиноhttps://www.comics.mk
Ја сум Тино дел од тимот на комиксмк, огромен обожавател на филмот, стриповите, видео игрите и се што е поврзано со поп културата.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО