Денес е среда, 24 јули 2024
ПочетокСерииПрви реакции од луѓе што ги гледале првите три епизоди од 'What...

Први реакции од луѓе што ги гледале првите три епизоди од ‘What If…?’

Првата анимирана серија на Marvel Studios но за жал последната улога на Chadwick Boseman.

Епизода 1 ќе биде достапна почнувајќи од 11-ти август (среда) 2021 година.

Повеќе информации можете да дознаете ТУКА.

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО