Денес е среда, 24 јули 2024
ПочетокАнимеNetflix Geeked FINAL DAY 5: The Witcher, Castlevania, League of Legends и...

Netflix Geeked FINAL DAY 5: The Witcher, Castlevania, League of Legends и многу повеќе!

 

Привот ексклузивен клип за Arcane, League of Legends анимираната ТВ серија.

 

 

King Dice!

 

Castlevania продолжува, најавена нова анимирана серија на Netflix. За сите детали прочитајте ја објавата!

 

Ubisoft со преработка на Captain N: The Game Masters во соработка со Netflix!

Слики од кастингот на Resident Evil: Eelcome to Raccoon City.

 

Првата адаптација на аниме од видеоиграта FARCRY!

 

Првата слика од анимираната ТВ серија Splinter Cell на Netflix!

 

Првиот gameplay трејлер за Stranger Things видеоиграта!

 

Погледнете го првото ексклузивно кратко видео за The Witcher сезона два!

 

И за крај на на 9 Јули 2021 годинa ќе имаме специјален настан само за The Witcher универзумот!

 

 

Тино
Тиноhttps://www.comics.mk
Ја сум Тино дел од тимот на комиксмк, огромен обожавател на филмот, стриповите, видео игрите и се што е поврзано со поп културата.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО