Денес е недела, 23 јуни 2024
ПочетокСерииNetflix Geeked DAY 2: The Umbrella Academy, LA CASA DE PAPEL, Locke...

Netflix Geeked DAY 2: The Umbrella Academy, LA CASA DE PAPEL, Locke and Key и многу повеќе!

 

Креаторот на ТВ серијата The Umbrella Academy ги објави имињата на епизодите од третата сезона која премиерно ќе ја гледаме на Netflix оваа година.

Првите слики од последната сезона на LA CASA DE PAPEL.

Locke and Key официјално со втора сезона премиерно на Netflix овој Октомври. Погледнете ги првите слики!

ANOTHER LIFE со втора сезона!

Погледнете кратко видео од кастингот на долгоочекуваната live action ТВ серија на анимето Cowboy Bebop која премиерно ќе ја гледаме оваа есен.

Новата адаптација на стрипот The SANDMAN на Netflix со кратко видео позади сцените!

 

Овде го имате целиот настан во живо. Утре очекуваме новости за The Witcher втора сезона и многу повеќе!

 

 

 

 

 

 

Тино
Тиноhttps://www.comics.mk
Ја сум Тино дел од тимот на комиксмк, огромен обожавател на филмот, стриповите, видео игрите и се што е поврзано со поп културата.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО