Денес е среда, 24 јули 2024
ПочетокПоп КултураZoë Kravitz во новото издание на Saturday Night Live!

Zoë Kravitz во новото издание на Saturday Night Live!

Catwoman се враќа во комично светло, погледнете ги сите скечеви со актерката од вчерашниот SNL!

Во следниот скеч има специјално појавување на еден феноменален актер од ‘The Batman’!

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО