Денес е недела, 25 февруари 2024
ПочетокПоп КултураRami Malek во Squid Game - Сите скечеви од новото издание на...

Rami Malek во Squid Game – Сите скечеви од новото издание на Saturday Night Live

Телевизиската емисија се враќа, овој пат со Rami Malek како главен домаќин!

Подолу можете да ги видите сите останати скечеви:

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ