Денес е четврток, 13 јуни 2024
ПочетокПоп КултураPokémon и OREO во колаборација со ново лимитирано пакување на колачиња со...

Pokémon и OREO во колаборација со ново лимитирано пакување на колачиња со карактери од популарното аниме!

Pokémon и OREO со заеднички нов интересен продукт за фановите на анимето Pokémon. Пронајдете го и изедете го својот омилен покемон. Погледнете за што точно станува збор!

Нови 16 орео колачиња и 16 различни карактери од Pokémon. Задачата на фановите на Pokémon и на благото е да ги пронајдат сите!

Серијата и пакувањето на колачињата е лимитирана па затоа во моментов нема информации дали би пристигнале и во Македонија!

Тино
Тиноhttps://www.comics.mk
Ја сум Тино дел од тимот на комиксмк, огромен обожавател на филмот, стриповите, видео игрите и се што е поврзано со поп културата.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО