Денес е среда, 24 јули 2024
ПочетокПоп КултураАктерот во улогата на Jin Sakai пробува да ги имитира самурајските потези од...

Актерот во улогата на Jin Sakai пробува да ги имитира самурајските потези од видеоиграта!

Daisuke Tsuji е јапонско-американскиот актер кој го позајми гласот и фаца за улогата на Jin Sakai во ‘Ghost of Tsushima’!

Заедно со јапонскиот YouTube-ер Toru Uchikado, пробуваат да имитираат самурајски потези до најдобро можно ниво.

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО