Денес е четврток, 13 јуни 2024
ПочетокПоп КултураШто ќе гледаме на DC FANDOME на 16ти Октомври 2021!

Што ќе гледаме на DC FANDOME на 16ти Октомври 2021!

DC FANDOME е најголемата презентација направена специјално за фановите на се што е инспирирано од универзумот на DC Comics, од видеоигри, филмови , серии, анимирани проекти, стрипови па се до фигури. Презентацијата е бесплатна и се одржува онлајн!

Што ќе видиме на DC FANDOME оваа година!

Ова е само дел од проектите што веќе ни се познати и се моментално во изработка или пак завршиле со изработка па ни следуваат официјални први трејлери за нив токму на овој настан. На DC FANDOME ќе се најават и многу нови проекти, многу нови изненадувања за фановите од на DC.

Погледнете ја и кратката најава за DC FANDOME како и посетете ја нивната официјална веб страна!

https://www.dcfandome.com/age-gate

 

 

Тино
Тиноhttps://www.comics.mk
Ја сум Тино дел од тимот на комиксмк, огромен обожавател на филмот, стриповите, видео игрите и се што е поврзано со поп културата.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО