Денес е недела, 23 јуни 2024
ПочетокПоп КултураНови вести, гласини, и Easter Eggs во врска со филмскиот универзум на...

Нови вести, гласини, и Easter Eggs во врска со филмскиот универзум на Marvel!

Kang и Wanda, Chris Hemsworth во улогата на Throg, Wakanda Forever кастинг, Rocket Raccoon Variant во Loki и друго!

  1. Случајност или планирано?

2. Ова можеби ќе беше една од најдобрите сцени во Loki, за жал не ја видовме.

3. Нов кастинг во ‘Black Panther: Wakanda Forever’

4. Rocket Raccoon Variant во Loki, за жал ни ова го немаше.

5. Peggy Carter ќе биде дел од ‘Doctor Strange in the Multiverse of Madness’ во суперхеројската улога на Captain Britain

 

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО