Денес е вторник, 3 октомври 2023
ПочетокПоп КултураПри изградба на Space X ракетата, забележан е симболот на Superman! (ФОТО)

При изградба на Space X ракетата, забележан е симболот на Superman! (ФОТО)

Elon Musk повторно ја искажува неговата голема љубов кон Поп Културата!

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ