Денес е среда, 4 октомври 2023
ПочетокФилмовиПрви реакции за 'The Suicide Squad' - Новиот хит на DC?

Први реакции за ‘The Suicide Squad’ – Новиот хит на DC?

Најновиот филм на DC кој е во големо исчекување под режисерското кормило на James Gunn

‘The Suicide Squad’ ќе биде достапен во кино од 5-ти август и за дома од 6-ти август, 2021 година.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Brandon Davis (@brandondavisbd)

 

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ