Денес е четврток, 13 јуни 2024
ПочетокПоп КултураDeadpool се враќа во официјално промотивно видео, заедно со Korg! (Видео)

Deadpool се враќа во официјално промотивно видео, заедно со Korg! (Видео)

Ryan Reynolds и Taika Waititi се враќаат во ново промотивно видео за филмот на 20th Century Studios (Disney), ‘Free Guy’

Филмот ‘Free Guy’ го доби надимакот ‘Deadpool 2.5’ поради настаните и сличната улога на Ryan Reynols во филмот.

Во прилог може да го проследите трејлерот на филмот кој ќе го доживее своето деби на 11-ти Август, 2021 година во кино а после само 45 денови ќе биде достапен и за дома.

Новиот трејлер:

Стариот трејлер:

Дел од актерската екипа се Ryan Reynolds, Jodie Comer, Lil Rel Howery, Utkarsh Ambudkar, Joe Keery и Taika Waititi.

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО