Денес е среда, 24 јули 2024
ПочетокПоп КултураElon Musk дава свое мислење за хит серијата 'Loki'!

Elon Musk дава свое мислење за хит серијата ‘Loki’!

Би му верувале ли на Elon Musk кога станува збор за играна серија?

Преку својот Twitter акаунт, ја опишува серијата на интересен начин:

Во меѓувреме дигиталниот артист Boss Logic пристигнува со нова слика за Tweet-от на Musk:

Првите 4 епизоди од новата (5-та сезона) на ‘Rick and Morty’ се достапни за гледање.

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО