Денес е понеделник, 25 септември 2023
ПочетокПоп КултураНовиот „Mod“ дава неочекуван изглед на Jin Sakai

Новиот „Mod“ дава неочекуван изглед на Jin Sakai

Можете ли да ја замислите ’Ghost of Tsushima‘ во вакво комично светло!?

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ