Денес е четврток, 13 јуни 2024
ПочетокПоп КултураАктерката според која е земен моделот за лицето на Lady Dimitrescu направи...

Актерката според која е земен моделот за лицето на Lady Dimitrescu направи косплеј од нејзиниот лик

Полската актерка Helena Mankowska која ја позајмува фацата за актуелната „дама“ во ‘Resident Evil: Village’, направи косплеј од нејзиниот лик.

Актерката која генерално работи како каскадер, ја заменува Milla Jovovich во опасни „каскадерски трикови“ во филмската Resident Evil франшиза, па токму затоа ја доби и уникатната улога да биде Lady Dimitrescu во новата игра според која доби голема популарност.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Helena Mankowska (@helenamankowska)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Helena Mankowska (@helenamankowska)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Helena Mankowska (@helenamankowska)

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО