Денес е четврток, 29 февруари 2024
ПочетокПоп КултураКако Samuel Jackson го убедува George Lucas за виолетов Lightsaber (Видео)

Како Samuel Jackson го убедува George Lucas за виолетов Lightsaber (Видео)

Моментот кога George Lucas се согласил да му даде уникатна боја на Lightsaber-от на актерот Samuel Jackson.

Покрај тоа се навраќаме и на интервјуто во кое актерот детално објаснува за случката:

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ