Денес е недела, 25 февруари 2024
ПочетокПоп КултураDoctor Strange се враќа дома-имитација на легендарната сцена од серијата Community

Doctor Strange се враќа дома-имитација на легендарната сцена од серијата Community

Во буквална смисла што очекуваме да се случи во ‘Doctor Strange in the Multiverse of Madness’

Pizza time!

Визуели кои црпат директна инспирација од сцената во Community:

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ