Денес е недела, 26 мај 2024
ПочетокГејмингINSTAGRAM GIVEAWAY: "Spider-Man 2" во соработка со Anhoch Gaming

INSTAGRAM GIVEAWAY: “Spider-Man 2” во соработка со Anhoch Gaming

Спајдермен пристига во Македонија, а Spidey Sense-от ни наговестуваат дека Spider-Man 2 ќе биде најдобрата суперхеројска (и општо) игра на сите времиња!

ПРЕВЗЕМЕТЕ ФИЛТЕР ПРЕКУ WETRANSFER ЛИНКОТ ДОСТАПЕН ТУКА.

Во чест на нејзиното деби на 20-ти октомври (петок) во продавниците на Anhoch или онлајн на www.anhoch.com, доделуваме една копија од ова незаборавно искуство.
Во меѓувреме J.J. Jameson е доста лут дека ,,Маскираниот Криминалец” го оставил Њу Јорк да гори, па токму затоа од јавноста бара слики од Спајдермен како е виден во Македонија.
Помогнете му да ја открие вистината (а воедно да учествувате и во Наградната Игра.)
  1. Follow @comics.mk и @anhoch_gaming на Instagram.
  2. Во коментари тагнете ја личноста со која би сакале да ја споделите играта.
  3. Превземете еден од филтрите за слики ТУКА, сликајте го местото каде што сте го виделе Спајдермен и додадете го филтерот на сликата со нашите тагови @comics.mk и @anhoch_gaming . За да ви се разјасни овој процес, посетете ја нашата објава на Instagram и погледнете го видеото ТУКА.
По случаен избор, добитникот ќе го објавиме на 26-ти октомври (четврток), со среќа!
Заедно Подобри – Greater Together
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО