Денес е четврток, 29 февруари 2024
ПочетокГејмингGotham Knights со официјален Gameplay Demo трејлер

Gotham Knights со официјален Gameplay Demo трејлер

Новиот Gameplay трејлер ни дава прецизен изглед на стилот, механиката, гаџетите и способностите на Nightwing и Red Hood.

Batman е мртов, злото на мрачниот град останува во рацете на неговата фамилија – Batgirl, Nightwing, Red Hood и Robin.
Видеоиграта е откажана за конзолите PlayStation 4 и Xbox One, ќе биде достапна само за Microsoft Windows, PlayStation 5 и Xbox Series X/S.
Во прилог следуваат старите трејлери.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ