Денес е недела, 23 јуни 2024
ПочетокАнимеКои би биле ликовите во Naruto доколку се суперхерои од стриповите на...

Кои би биле ликовите во Naruto доколку се суперхерои од стриповите на Marvel/DC?!?!

Сличностите на идентитетот во комбинација со нивниот изглед:

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО