Денес е четврток, 13 јуни 2024
ПочетокГејмингПрвиот gameplay трејлер за Mandalorain видеоиграта, неофицијално излезе онлајн! (ВИДЕО)

Првиот gameplay трејлер за Mandalorain видеоиграта, неофицијално излезе онлајн! (ВИДЕО)

После огромната популарност на ТВ серијата The Mandalorain се најави и видеоигра која е моментално во изработка. Неофицијално излезе и gameplay трејлер за видеоиграта на Youtube за кој се тврди дека вистински, погледнете и оценете сами!

Според 4 минутниот gameplay видеоиграта ќе биде линеарна во трето лице во која играчите ќе можат да ги користат сите уникатните гаџети на Mando патувајќи низ универзумот на STAR WARS во најразлични авантури и нови мисии! Погледне!

 

Овој gameplay има шанси да биде и лажен затоа што сè уште немаме официјални потврдени новости но, многу веруваат дека ова е првиот gameplay трејлер кој се најде онлајн неофицијално!

Тино
Тиноhttps://www.comics.mk
Ја сум Тино дел од тимот на комиксмк, огромен обожавател на филмот, стриповите, видео игрите и се што е поврзано со поп културата.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО