Денес е понеделник, 15 април 2024
ПочетокСерииДали е откриен последниот член на Sinister Six во 'No Way Home'?...

Дали е откриен последниот член на Sinister Six во ‘No Way Home’? + Hulk во ‘Moon Knight’

Актерот Vincent D’Onofrio ни дава мала надеж дека навистина ќе ја повтори својата улога на Wilson Fisk во ‘No Way Home’

Во релација со гласините дека Charlie Cox се враќа во улогата на Daredevil, оваа нова гласина перфектно се надоврзува, Kingpin е шестиот член од злосторната група на негативци, Sinister Six!

Vincent D’Onofrio лајкнува Tweet во кој се дискутира за неговото враќање во ‘Spider-Man: No Way Home’:

Mark Ruffalo е присутен на снимањето на серијата ‘Moon Knight’ која е закажана за во текот на 2022 година.

Во моментов е потврдено дека Hulk ќе биде дел од ‘She-Hulk’ серијата на Disney+.

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ