Денес е четврток, 13 јуни 2024
ПочетокГејминг'Halo Infinite' Cinematic Trailer со презентација + ексклузивна Halo Xbox конзола!

‘Halo Infinite’ Cinematic Trailer со презентација + ексклузивна Halo Xbox конзола!

Долгоочекуваниот хит на Microsoft ќе биде во продажба од 8-ми декември 2021 година.

Ќе биде достапна за Microsoft Windows, Xbox One, Xbox Series X/S.

  • Cinematic Trailer (Season 1 Multiplayer) + Gamescom Presentation
  • Cinematic Trailer (Season 1 Multiplayer)
  • Xbox Series X Limited Edition Halo Infinite

  • Xbox Elite Controller Halo Infinite

  • Halo Infinite Xbox Series X Gameplay

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО