Денес е среда, 22 мај 2024
ПочетокФилмови'The King's Man' Официјален Трејлер!

‘The King’s Man’ Официјален Трејлер!

Origin приказна за тајната служба која во неколку наврати ќе го спаси светот од тотален пропаст.

Трејлерот (исто како и филмот) е назначен со R (18+) рејтинг.

Опис на приказната за филмот:

“In the early years of the 20th century, the Kingsman agency is formed to stand against a cabal plotting a war to wipe out millions.”

‘The King’s Man’ ќе биде достапен само во кино од 22-ри декември 2021 година.

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО