Денес е недела, 14 април 2024
ПочетокФилмовиПромо видео за првиот 'Spider-Man: No Way Home' трејлер + Fan-Made Spider-Man...

Промо видео за првиот ‘Spider-Man: No Way Home’ трејлер + Fan-Made Spider-Man филм

Промотивно видео кое доаѓа од Кина, некои шпекулираат не е официјално, оценете вие.

*Погледнете го со звук, на крајот од видеото може да ја слушнеме филмската музика од оригиналната Spider-Man трилогија со Tobey Maguire.

Најпрво имаше гласини дека првиот трејлер ќе го добиеме на вечерашниот NBA натпревар помеѓу Bucks и Phoenix, но ова видео потврдува дека трејлерот ќе биде достапен на 22-ри јули. Сепак не ги поништуваме двете можности, има веројатност дека до утре (21.07.2021) наутро ќе биде достапен трејлерот.

Ни пристига и првиот трејлер за Fan-Made филмот под името ‘Spider-Man: Lotus’

Колку добри може да бидат Фан филмовите? Еве мало навраќање на два од нив:

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ