Денес е четврток, 13 јуни 2024
ПочетокГејмингE3 Expo 2021: Сите новости од презентацијата на Ubisoft Forward.

E3 Expo 2021: Сите новости од презентацијата на Ubisoft Forward.

E3 expo 2021 започна денес! Погледнете ги првите трејлери и новости за видеоигрите на Ubisoft! 

Прв официјален трејлер за втората сезона на For Honor – Mirage!

За сите љубители на брзи автомобили прв трејлер за The Crew 2: Year 4!

 

Ubisoft со прв трејлер за приказната како и gameplay трејлер, ексклузивно за новата Rainbow Six Extraction!

 

Нова сезона за Тom Clancy Rainbow Six Siege со наслов North Star!

 

Brawlhalla x Teenage Mutant Ninja Turtles во новата супер 2D видеоигра!

Тука е и новата Just Dance 2022!

 

Уште еден музички проект на Ubisoft со нова технологија ROCKSMITH +!

 

Assassin’s Creed Valhalla со втората ксклузивна експанзија. The Siege of Paris пристига ова лето!

 

FARCRY 6 ја обележа презентацијата со еден од најоригиналните концепти во видеогејмингот. Навистина импресивно, погледнете за што станува збор! Become the Villain!

 

За сите фанови на Super Mario универзумот, погледнете го првиот офицјлен gameplay трејлер за Mario + Rabbids Sparks of Hope!

 

Тука е и новата експанзија за Watch Dogs Legion: Bloodline koja пристига ова лето!

 

Нова видеоигра од Ubisoft за сите екстремни спортови!

 

Ubisoft со прв трејлер за новиот филм Werewolves Within и кратко видео за Mythic Quest втора сезона.

 

И за крај спектакуларниот прв официјален трејлер за Avatar: Frontiers of Pandora! Прочитајте подетлани инфорамции за видеоиграта ТУКА.

 

 

 

 

 

Тино
Тиноhttps://www.comics.mk
Ја сум Тино дел од тимот на комиксмк, огромен обожавател на филмот, стриповите, видео игрите и се што е поврзано со поп културата.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО