Денес е недела, 14 април 2024
ПочетокГејминг'Dying Light 2 Stay Human' - Гејмплеј трејлер

‘Dying Light 2 Stay Human’ – Гејмплеј трејлер

Конечно го добиваме новиот наслов на франшизата Dying Light која е закажана да биде во продажба на 7-ми Декември, 2021 година.

Collector’s Edition:

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ