Денес е среда, 22 мај 2024
ПочетокФилмовиНов трејлер за 'Jungle Cruise' со Emily Blunt и Dwayne „The Rock“...

Нов трејлер за ‘Jungle Cruise’ со Emily Blunt и Dwayne „The Rock“ Johnson

Актерското дуо во главните улоги дефинитивно ни носи некоја поинаква динамика, филм кој во многу елементи е сличен на ‘Пиратите од Карибите’

Достапен во кино и на Disney+ од 30-ти Јули, 2021 година.

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО