Денес е четврток, 13 јуни 2024
ПочетокГејмингGiveaway игра со Anhoch!

Giveaway игра со Anhoch!

Покрај најдобриот избор на техника, Анхоч донесе една нова свежина за гејмерите и љубителите на Поп Културата!

Новоотворената продавница на Anhoch Action во шопинг центарот Capitol Mall има модерно-гејмерски дизајн со што сугерира на фактот дека покрај изборот на техника, новодојдените производи носат големо освежување и конкурентска предност.

Почнувајќи од актуелни попусти и акции на игри, конзоли, компјутери и останата IT опрема, од овој момент можете да пронајдете и избор на „Merch“ кој ги исполнува срцата на сите гејмери и фанатици. За целиот асортиман на производи, посетете ја нивната веб-страната www.anhoch.com.

За да учествувате во наградната игра треба да го направите следново:

  1. Follow @anhoch_gaming и @comics.mk на Инстаграм.
  2. Копирајте го името на производот кој би сакале да ви се падне и напишете го во коментари на Instagram на објавата за овој giveaway, во истиот коментар тагнете пријател со кого би сакале да го споделите подарокот:
  • PlayStation Official Gift Set
  • Marvel Avengers Official Gift Set
  • Call of Duty Warzone Snapback
  • Call of Duty MW T-Shirt Skull – L
  • Game PS4 – Marvel’s Spider Man

Добитниците ќе бидат објавени на социјалните мрежи во понеделник (17.05.2021), со среќа!

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО