Денес е четврток, 13 јуни 2024
ПочетокФилмовиСветска премиера на Guardians of the Galaxy Vol. 3 - Први мислења...

Светска премиера на Guardians of the Galaxy Vol. 3 – Први мислења и реакции за филмот

Ни пристигнаа првите мислења и реакции за филмот кој новинарите го нарекуваат „Еден од најдобрите Marvel филмови на сите времиња“

Се одржа светската премиера во Лос Анџелес додека филмските ѕвезди блескаа на ГАЛАКТИЧКИОТ тепих.

Заедно со пријателите од Cineplexx MK Ви приремаме извонредна премиера на 04.05 (четврток), за која имаме предвидено полно активности преку разни предизвици, дружба, музика, гејминг и секако поклончиња.
Билетите за премиерата се достапни на следниот линк, со опција за купување преку сајтот, преку мобилната апликација или во кино на каса.
https://www.cineplexx.mk/movie/GOTG_VolumeIII/

Следуваат Non-Spoiler мислењата од новинарите кои имале шанса да го гледаат филмот:

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО