Денес е понеделник, 11 декември 2023
ПочетокФилмовиПрв официјален ТРЕЈЛЕР за новиот DC хит - Black Adam!

Прв официјален ТРЕЈЛЕР за новиот DC хит – Black Adam!

Dwayne The Rock Johnson во главна улога на Black Adam!


Филмот ќе дебитира на 21-ви октомври 2022 година, ексклузивно во Cineplexx MK.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ