Денес е среда, 24 јули 2024
ПочетокФилмовиБританскиот телевизиски канал ITV2 ја тргнале ,,контроверзната" сцена од Spider-Man (2002)

Британскиот телевизиски канал ITV2 ја тргнале ,,контроверзната” сцена од Spider-Man (2002)

Британскиот телевизиски канал ITV2 при емитување на Spider-Man (2002) ја тргнале сцената во која Peter Parker прави геј шега наменета кон Bone Saw.

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО