Денес е среда, 22 мај 2024
ПочетокФилмовиНови слики од снимањето на Batgirl - Michael Keaton со нов дизајн!

Нови слики од снимањето на Batgirl – Michael Keaton со нов дизајн!

Добиваме нов изглед на Michael Keaton во улогата на Batman заедно со прв изглед на Robin!

‘Batgirl’ ќе биде ексклузивно прикажан на стриминг платформата HBO Max во текот на 2022 година.

 

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО