Денес е понеделник, 15 април 2024
ПочетокФилмовиПоранешната девојка на Leonardo DiCaprio, Camila Morrone го опишува најлошиот ,,Date" со...

Поранешната девојка на Leonardo DiCaprio, Camila Morrone го опишува најлошиот ,,Date” со актерот

Leonardo DiCaprio направил нешто за кое секој Star Wars фанатик би посакал!

Актерката ги споделува следните информации:

“He rented out a whole cinema, and made me watch every single ‘STAR WARS’ movie while he ran around with his lightsaber pretending to fight bad guys.”

Leonardo DiCaprio pudo haber interpretado a Anakin Skywalker | Código Espagueti

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ