Денес е вторник, 3 октомври 2023
ПочетокФилмовиПрвите 5 минути од Jurassic World Dominion (ВИДЕО)

Првите 5 минути од Jurassic World Dominion (ВИДЕО)

Најновото издание во светот на диносаурусите ќе биде достапно од 10-ти јуни, 2022 година.

Во режија на Колин Тревороу, овој оригинален 5-минутен пролог на Jurassic World Dominion ја навраќа публиката 65 милиони години во минатото, пред да постои човековата раса.

Доживуваме и сцена од сегашноста во која диносаурусите се дел од луѓето.

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ